شرایط استفاده از گارانتی محصولات شرکتی

فروشگاه لاوان الکتریک ، بیش از 1000 نوع محصول مختلف را معرفی ، بررسی و ارائه می نماید، لذا در این بین بسیاری از محصولات ایرانی و غیر ایرانی دارای گارانتی مصرف هستند، مانند انواع لامپ ها و لوازم روشنایی ، که از طرف شرکت سازنده و یا شرکت های وارد کننده تضمین و گارانتی شده اند. استفاده از این وسایل دارای شرایطی است که باید رعایت شوند :

- فروشگاه لاوان الکتریک تضمینی بابت انجام فرایند بازگشت کالا و ارجاع آن به شرکت سازنده و یا گارانتی کننده محصولات ندارد ، به عبارت دیگر ، ارجاع کالای معیوب شامل مدت زمان معتبر گارانتی و برطرف نمودن مشکل بر عهده مشتری بوده و لاوان الکتریک تنها نقش ارائه کننده و فروشگاه را دارد.

- کلیه اجناسی که دارای گارنتی نباشند ، به مدت 3 روز از لحظه دریافت کالا مهلت تست و راه اندازی داشته و بعد از آن لاوان الکتریک هیچ مسئولیتی در قبال اجناس معیوبی که خارج این 3 روز دچار نقص شده اند ندارد.

- کلیه تماس ها و هماهنگی بابت ارجاع کالای دارای گارانتی برعهده خود مشتری بوده و در این خصوص لاوان الکتریک مشمول هیچ گونه مسئولیتی نخواهد بود.

- تعیین مدت زمان گارنتی و انقضاء آن برعهده شرکت تولید کننده و یا وارد کننده محصولات بوده و لاوان الکتریک هیچ نقشی در این باره ندارد.