درباره ما

وب سایت لاوان الکتریک (لاوان مهرالکتریک) با تجربه بیش از 15 سال در زمینه فروش محصولات با کیفیت روشنایی و الکتریکی صنعتی و ساختمانی در سال 1397 پا به عرصه فروش اینترنتی گذارده و اولین وب سایت غنی و حرفه ای در این زمینه را راه اندازی کرده است، لازم به ذکر است کلیه محصولات ارائه شده در این وب سایت دقیقا مطابق با نیاز روز جامعه ایرانی و از فیلترهای بسیاری گذشته اند تا برای شما هم وطنان رضایت خاطر را کسب نماید.

ما مفتخریم که محصولات با کیفیت ایرانی را در درجه اول به فروش برسانیم و در کنار آن بر اساس نیاز بازار محصولات با کیفیت کشورهایی همچون کره جنوبی و چین را نیز عرضه میداریم؛ لذا از این محصولات می توان به محصولات شرکت دلتا ، شرکت هالی استار یا نمانور ، رادافشان ، پارت الکتریک و در کنار آنها از شرکتهایی همچون هیوندای کره جنوبی و شیائومی چین نیز محصولات با کیفیت را به شما هموطنان عزیز ارائه می داریم.

شعار ما داشتن وب سایتی پر بار در کنار قیمتی رقابتی است ، لذا در زمینه قیمت گذاری و فروش منصفانه، پایین ترین قیمت را در سطح کشور ادعا می کنیم.

صاحب امتیاز وب سایت لاوان الکتریک ، خانم مریم مرتضی ئی با شماره جواز کسب 0466601853 بوده و مدیر وب سایت و بخش فنی آقای حسین محسن آبادی می باشند