ال ای دی 15 وات حبابی هالی استار مدل G120

ضمانت بازگشت
 • آفتابی
 • مهتابی
479,000 ریال

479,000 ریال به ازای 1

اینماد

کلیک کنید
 • ارسال به یک دوست

  ارسال به یک دوست

  ال ای دی 15 وات حبابی هالی استار مدل G120

  ال ای دی 15 وات حبابی هالی استار مدل G120

  ویژگی ها:

  دریافت‌ کننده‌ :

  * فیلدهای مورد نیاز

    یا  انصراف

 • لامپ ال ای دی LEDحبابی 15 وات هالی استار مدل G120

  )لامپ  LEDلامپ ال ای دی حبابی ) یکی از جدیدترین انواع روشنایی است که در واقع مجموعه ای از یک یا چند LED یا دیود نوری می باشند، این مجموعه برای به دست آوردن شدت نور و رنگ مورد نیاز در کنار یکدیگر قرار می گیرند در واقع مجموعه این دیودها سبب می شود تا نوری ملایم و یکنواخت در فضا منتشر گردد. از این لامپ ها می توان جهت تامین روشنایی و همچنین تزیین فضا استفاده کرد. ویژگی های منحصر به فرد این محصول خرید لامپ LED را به گزینه ای مناسب تبدیل کرده است و سبب شده به سرعت جایگزین سایر منابع روشنایی گردند؛ زیرا انواعروشنایی ال ای دی با مصرف انرژی کم و بازدهی بالا توانسته اند جایگاه خود را بین سایر رقبا ارتقا دهند.

    موارد مصرف:

  به صورت توکار در سقف سالن ها ، اداره ها ، منازل ، سالن های کنفرانس و غیره مناسب برای مصارف روشنایی عمومی و نورپردازی متمرکز و موضعی قابل استفاده در شرایط محیطی سرد، خشک و مرطوب.

  شرکت نمانور آسیا پس از سالها تلاش مستمر در صنعت لامپ LED و CFl با تولید محصولاتی از جمله لامپ های کم مصرف در وات مختلف و در طرح های متنوع، همواره در صدد تامین نیازهای روشنایی برای کشور بوده است و همگام با عرضه محصولات روشنایی نسل سوم موسوم به لامپ های LED، هموراه در تولید و ارائه جدیدترین و با کیفیت ترین با برند نمانور به بازار داخلی پیش قدم بوده است.

  فروشگاه لاوان الکتریک مفختر است که یکی از بهترین برندهای تولید ملزومات روشنایی کشور را به صورت آنلاین به فروش می رساند.

  نوشتن نقد و نظر

  ال ای دی 15 وات حبابی هالی استار مدل G120

  ال ای دی 15 وات حبابی هالی استار مدل G120

  ویژگی ها:

  30 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: