لیست محصولات این تولید کننده راد افشان سحر

شرکت رادافشان سحر تولید کننده انواع سیم و کابلهای استاندار با کیفیت درجه یک می باشد

معرفی شرکت راد افشان سحر


راد افشان سحر یک شرکت تولید کننده در زمینه تولید سیم و کابل مسی در انواع افشان، کولری ، زمینی یا خشک ، مفتول ، سیم نایلون در مقاطع مختلف با کیفیت بالا فعالیت می کند. سیم و کابل ، یکی از مهمترین بخش زندگی روزمره ما ایفا می کند چراکه برای انتقال نیروی برق چه در مصارف خانگی و چه در مصارف صنعتی ، نقش بسزایی دارد. از این رو داشتن یک سیم و کابل مطمعن و درجه یک و با کیفیت ، یک امر مهم محسوب شده و باید در خرید این محصول دقت لازم را داشته باشید.


چرا سیم و کابل رادافشان سحر؟


فرض کنید که میخواهید برای دستگاه های منزل خود ، یا ساختمان در حال ساخت و حتی کارگاه و کارخانه خود ، سیم کشی برقی انجام دهید . سیم و کابل با برندهای مختلف و قیمت های مختلف در بازار ایران موجود است ، اما سیم و کابل باکیفیت و قیمت مناسب و قابل اطمینان ، سیم و کابلی است که دارای استاندارد و تأییدیه های مختلف از مراکز معتبر ، مهمترین رکن انتخاب سیم و کابل است. شرکت راد افشان سحر ، یکی از شرکت هایی است که سیم و کابل باکیفیت و استاندارد تولید می کند و یک برند شناخته شده در بین کسانی است که به کیفیت مدار برق و الکتریک خود اهمیت می دهند.


تفاوت سیم و کابل استاندارد با مابقی سیم و کابل ها در چیست؟


سیم و کابل ها با توجه به کاربرد و کاریی و نوع مصرف دسته بندی می شوند. برای مثال سیم یا کابل افشان که بیشترین مصرف را در ساختمان سازی دارد ، یکی از مهمترین محصولات انتقال قدرت به شمار می رود. فرض کنیم که شما یک سیم یا کابل افشان با سطح مقطع 2 خریداری کرده اید و این سیم یا کابل قیمتی به مراتب پایین تر از برند های معروف مثل راد افشان سحر را دارد. اما آیا تعداد رشته سیم های مفتول و بهتر بگم ، سطح مقطعی که ادعا می شود ، دقیقا همانی است که شما میخواهید؟ 


دقت و وسواس در خرید سیم و کابل استاندارد به قدری مهم است که اگر کمی در خرید آن دقت نشود، ممکن است خسارات جبران ناپذیری بدلیل استفاده از سیم یا کابل غیر استاندارد و نامرقوب ، مثل آتش سوزی های مهیب بوجود آید. پس خواهشمندیم ، حتما در زمان انتخاب این کالای با ارزش ، دقت و تحقیق بیشتری انجام دهید و از مراکز معتبر خرید نمایید.


خرید از لاوان الکتریک چه مزیتی دارد؟


همانطور که می دانید ، امروزه افراد سودجو دست به تولید اجناس نامرقوب و بی کیفیت با برندهای معتبر زده اند و در زمان خرید هر محصولی باعث سردرگمی مشتریان عزیز شده اند. اما فروشگاه اینترنتی لاوان الکتریک ، این تضمین را به شما می دهد که سیم و کابل راد افشان سحر را با همان اصالت و از خود کارخانه اصلی تولید کننده این محصول به شما تحویل می دهد و تفاوت قیمت هایی که مشاهده می کنید ، بدلیل این است که ممکن است اکثر عرضه کنندگان سیم و کابل ، ناخواسته دست به فروش محصولات مشابه با برند راد افشان سحر بزنند. پس خواهشمندیم در کنار انتخاب برند معتبر ، از فروشگاههای معتبر نیز خرید نمایید.

بیشتر
1 - 24 از 73
1 - 24 از 73