کلید کامپکت UCB100 هیوندای (غیرقابل تنظیم)

ویژگی ها:

  • جهت استفاده در مدارات 3 فاز
  • غیر قابل تنظیم
  • کیفیت بالا

لینک این محصول را به اشتراک بگذارید


اینماد

کلیک کنید 

مشخصات ظاهری

کد محصول : UCB100S
ابعاد : 90x155x60 میلیمتر

مشخصات فنی

رنج جریان : 20 الی 100 آمپر قابل انتخاب
تعداد پل : سه فاز
قدرت قطع : 38 کیلو آمپر
کاربرد : در کلیه مدارات الکتریکی 3 فاز و نصب در کلیه تابلوهای برق
گواهینامه حفاظتی : IP20
ولتاژ : 380 الی 415 ولت

کلید اتوماتیک کامپکت UCB100 هیوندای (غیرقابل تنظیم)

در دنیای امروز نقش صنعت برق به عنوان نصنعت مادر و اصلی ترین صنعت جهان غیرقابل انکار می باشد که با توجه به گستردگی این صنعت و وابستگی همه صنایع و معادن و منازل به دنیای برق نیاز روز افزون می باشد که به صورت صحیح و بدون هدر رفت و اتلاف انرژی به صورت کاملا صحیح به یوزر یا همان مصرف کننده رسانده شود. در این راستا از نیروگاه تا مصرف کننده با توجه به ولتاژ و آمپر مصرفی یوزرها کلیدهای خاصی طراحی و تولید می شوند . از جمله محصولات شرکت هیوندای کره جنوبی که با رعایت کامل استانداردهای جهانی نتوانسته است تا گامی موثر در تولید انواع کلیدهای برقی بردارد و بتواند بخش عمده ای از بازار این محصولات را به خود اختصاص دهد.

با توجه به نیاز صنعت برق و ایمنی بیشتر در هنگام تعمیرات، آمپرهای بیش از حد مجاز تعریف شده و اتصالات پیش آمده در شبکه های فشار ضعیف 415-380 نیاز مبرم به استفاده از کلیدهای اتوماتیک قطع و وصل جریان می باشد که به تناسب و آمپر تعریف شده نوع این کلید متفاوت می باشد که در دو مدل قابل تنظیم و غیر قابل تنظیم طراحی و تولید شده است. شرکت هیوندای کره جنوبی با توجه به استانداردهای جهانی یکی از بهترین تولید کنندگان این محصول می باشد که از رنج 20 الی 800 آمپر در دو مدل قابل تنظیم و غیرقابل تنظیم موجود می باشد.

مدل دیگر این نوع کلید اتوماتیک نوع الکترونیکی (مغناطیسی) آن می باشد که از مزایای آن می توان به قابل تنظیم بودن آن اشاره کرد که در رنج های 400-600-800-1250-1600 آمپر موجود می باشد.

فروشگاه لاوان الکتریک مفتخر است که یکی از برندهای مطرح جهانی را معرفی و عرضه می نماید.

نوشتن نقد و نظر

کلید کامپکت UCB100 هیوندای (غیرقابل تنظیم)

کلید کامپکت UCB100 هیوندای (غیرقابل تنظیم)

ویژگی ها:

  • جهت استفاده در مدارات 3 فاز
  • غیر قابل تنظیم
  • کیفیت بالا

دیدگاه کاربران
0

هیچ نظری ارسال نشده

نظر خود را بنویسید

*
*