هواکش صنعتی دمنده | مدل VID-30D4S | سبک فلزی سایز 30 سانت

ویژگی ها :

  • تعداد فاز :تکفاز
  • محل استفاده :مکان های صنعتی،تجاری
  • جنس بدنه :فلزی
  • جنس پروانه : فلزی 

لینک این محصول را به اشتراک بگذارید


موجود
7,219,901 ریال
7,220,000 ریال

اینماد

کلیک کنید 

مشخصات ظاهری

مدل : VID-30D4S
وزن : 6300 گرم
ابعاد دهنه (پروانه) هواکش : 30 سانت

مشخصات فنی

ولتاژ : 220 ولت
دور موتور : 1400 دور

هواکش صنعتی سبک فلزی دمنده مدل VID-30D4S

هواکش صنعتی دمنده لاوان الکتریک  نوعی از هواکش می باشد که وظیفه اصلی آن جابه جایی هوا یا هوای آلوده به دود و گاز است. هواکش صنعتی دمنده دارای دو دسته بندی محوری و گریز از مرکز می باشد. هواکش صنعتی دمنده  یکی از اساسی ترین نیازهای هر محیط کاری صنعتی است. از آنجایی که خیلی از دستگاه ها و تجهیزات صنعتی گرما و آلاینده های زیادی تولید می کنند، تقریباً تمام کارگاه ها و کارخانه ها به هواکش صنعتی دمنده احتیاج دارند تا هوای محیط را تهویه کرده و شرایط کاری مناسبی را برای کارکنان مهیا سازد. شرکت مکش و دهش ارائه دهنده بهترین هواکش صنعتی دمنده با بهترین قیمت می باشد

تهویه صنعتی دمنده مدل سبک فلزی

  دارای موتور پر قدرتی  است که می تواند برای جا به جایی هوا در محیط های مختلف مورد استفاده قرار گیرد همچنین این هواکش و تهویه با نام  آکسیال شناخته می شود که پروانه 5 پره فلزی دارد و ساختمان آن به گونه ای طراحی شده است که جریان هوا به صورت موازی با محور پروانه وارد دستگاه می شود و با دارا بودن موتوری با قدرت و توان بالا برای استفاده در مکان های صنعتی ، انبارها ، رستوران ها ، کارگاه ها ، پارکینگ ها ، خشکشویی ها ، کابین ها و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع هواکش صنعتی دمنده در مقایسه با نوع خانگی آنها دارای ابعاد بزرگتر و وزن بیشتری می باشند و مجهز به الکتروموتورهایی با قدرت و توان بالا هستند بنابراین در محل هایی که نیاز به هوادهی با قدرت زیاد مانند کارخانه ها یا کارگاه ها داریم استفاده از هواکش صنعتی فلزی استفاده میشود.

هواکش صنعتی دمنده

کاربرد  هواکش صنعتی دمنده

هواکش صنعتی دمنده یکی از تجهیزاتی است که تمامی صنایع باید از آن استفاده کنند. هواکش صنعتی مزایای زیادی را برای صنایع به همراه دارد و کارخانه و کارگاه ها با اهداف مختلفی از آن ها استفاده می کنند. صنایع مختلفی مانند صنایع شیمیایی، پزشکی، اتومبیل سازی، کشاورزی، معدن، تهیه غذا، ساخت و ساز و بسیاری صنایع دیگر از انواع مختلف هواکش صنعتی دمنده استفاده می کنند تا هوای تازه را وارد محیط کار خود کنند و اینکه بو و عطر نامطبوع را خارج سازند. البته به غیر از صنایع، مکان های دیگری مثل باشگاه های ورزشی که در زیر زمین قرار دارند، انبارها و پارکینگ های زیر زمینی نیز باید برای تضمین سلامت محیط و هوایی استشمام می کنند از هواکش صنعتی دمنده استفاده کنند.

یدک هواکش صنعتی

از هواکش صنعتی دمنده در چه مکان هایی استفاده می شود؟

هواکش صنعتی دمنده ‎در واقع حرکت و جابجای هوا و گاز ها را تسریع می کند. نقش مهم و برجسته هواکش صنعتی را هرگز نباید نادیده گرفت، چراکه این جابجایی هوا برای بسیاری از کارخانه ها و صنایع امری کاملاً ضروری است. این هواکش ها در واقع هوای پر از آلاینده های مختلفی که در محیط های سربسته و محصور قرار دارد را به بیرون فرستاده و هوای تازه و پاکیزه را از فضای باز به داخل محیط می فرستند. از این هواکش ها در خیلی از سایت های ساختمانی برای خنک و یا خشک کردن محیط استفاده می شود. علاوه بر این، استفاده از هواکش صنعتی دمنده در بسیاری از سالن های ورزشی که هوا در آن ها سریعاً گرم و مرطوب می شود نیز بسیار متداول و حتی ضروری است. استفاده از این هواکش ها در بسیاری از محیط های کارخانه ای که در آن ها دمای محیط بسیار بالا می رود و در آن ها بنا به هر دلیلی امکان استفاده از کولر وجود ندارد و این افزایش دما ممکن است باعث توقت خط تولید شود نیز متداول است. خیلی از گلخانه ها، استخر ها، حمام های عمومی و مراکز آب درمانی نیز به منظور کاهش رطوبت محیط از انواع هواکش صنعتی دمنده استفاده می کنند. در رستوران ها، مراکز پخت غذا، کارخانه‌ جات تولیدی غذا نیز از هواکش صنعتی دمنده با هدف خارج کردن دود، بوی غذا و بخار ناشی از پخت غذا استفاده می کنند. بنابراین، احتمالاً تا کنون به اهمیت استفاده از این هواکش ها واقف شده باشید، چراکه آن ها با تهیه و حفظ هوای مناسب در محیط، همه روزه جان و سلامت هزاران نفر کارگر و مشتری را حفظ می کنند.

کلاس های مختلف هواکش صنعتی

هواکش های صنعتی دمنده در انواع و اندازه های مختلفی تولید می شود که هرکدام از آن ها عموماً برای مصارفی خاص کاربرد دارند. اندازه‌ی هواکش صنعتی دمنده عموماً ارتباط مستقیمی با اندازه‌ی محیطی دارد که قرار است هواکش در آن مورد استفاده قرار بگیرد. همانطور که از عنوان «صنعتی» پیدا است، از این هواکش ها عموماً در محیط های بزرگ استفاده می شود. هواکش صنعتی دمنده را معمولاً بر حسب اندازه و قدرت خود، و با استفاده از اعداد مختلفی دسته بندی می کنند. به صورت کلی این هواکش ها را به سه کلاس کلی دسته بندی می کنند. در این نوع نظام دسته بندی که توسط «انجمن جنبش و جابجایی هوا» موسوم به AMCA ارائه شده است، هرچه شماره‌ی کلاس بالاتر باشد، هواکش صنعتی نیز گران‌تر بوده و عملکرد بهتر و قوی‌تری نیز خواهد داشت. از سوی دیگر، هرچه شماره کلاس هواکش پایین تر باشد، عملکرد آن ها ضعیف تر بوده، قیمت کمتری دارند و برای استفاده در محیط های کوچک تر مناسب خواهند بود. تاجایی که حتی برخی از کلاس‌های پایین این هواکش ها قابل حمل هستند و از آن ها می توان برای تمیز کردن محیط های کوچک و یا جابجایی هوا در فضاهای کوچک استفاده کرد. بنابراین، قبل از خرید هواکش صنعتی دمنده، حتماً در مورد مساحت مکانی که قصد دارید از هواکش در آنجا استفاده کنید اطمینان حاصل کنید و سپس هواکش مناسبی را با توجه به نیازهای خود انتخاب کنید.

 انواع هواکش صنعتی

انواع مختلف هواکش صنعتی را بسته به اینکه در چه جایی مورد استفاده قرار می گیرند و یا بر حسب نحوه نصب آن ها دسته بندی می کنند. مدل های مختلف هواکش صنعتی را می توان به هواکش های پایه دار زمینی، هواکش های دیواری که روی دیوار و پانل ها نصب می شوند، هواکش های کانالی و دمنده ها تقسیم کرد. البته هرکدام از این هواکش ها کارکرد خاصی دارند و با اهداف خاصی ساخته شده اند، بنابراین تنها زمانی می توانید حداکثر استفاده را از آن ها کنید که انتخاب خود را به درستی و با در نظر گرفتن شرایط محیطی و نیازهای خود انجام دهید. برای مثال، هواکش های صنعتی دمنده پایه دار احتیاجی به نصب شدن روی جای خاصی ندارند. این مدل را می توان تطبیق پذیرترین مدل دانست، چراکه آن را در هر جایی می توان به کار گرفت تا جریان هوا ایجاد کرد و دمای هوا را کاهش داد. مدل های دیواری، همانطور که از نام‌شان نیز پیداست، برای تهویه هوا حتماً باید روی بخشی از دیوار نصب شوند.

هواکش صنعتی دمنده

مزایا استفاده از هواکش صنعتی دمنده

اگر از هواکش صنعتی به درستی و در شرایط صحیح استفاده شود، مزایای مختلفی را به همراه خواهند داشت. این هواکش ها با حذف آلاینده ها، ذرات معلق، دود و بوهای نامطبوع، هوای محیط را مطبوع و سالم می سازند. علاوه بر این، از آنجایی که هواکش های صنعتی دمنده دما و میزان رطوبت محیط را کاهش می دهد، مزایا متعددی را در اختیار کارخانه‌‌جات قرار می دهند. هرکدام از انواع مختلف مدل های این هواکش ها، سازوکار و عملکرد ویژه ای دارند، بنابراین استفاده از هرکدام از آن ها مزایای خاصی را به همراه خواهد داشت.

هواکش صنعتی دمنده

 فروشگاه آنلاین لاوان الکتریک مفتخر است هواکش صنعتی دمنده  را با بالاترین کیفیت و ارزان ترین قیمت با سهولت سفارش قیمت با سهولت سفارش در سایت و ارسال و تحویل به موقع به شما عزیزان اراِِئه خدمت کند .

نوشتن نقد و نظر

هواکش صنعتی دمنده | مدل  VID-30D4S | سبک فلزی  سایز 30 سانت

هواکش صنعتی دمنده | مدل VID-30D4S | سبک فلزی سایز 30 سانت

ویژگی ها :

  • تعداد فاز :تکفاز
  • محل استفاده :مکان های صنعتی،تجاری
  • جنس بدنه :فلزی
  • جنس پروانه : فلزی 

دیدگاه کاربران
0

هیچ نظری ارسال نشده

نظر خود را بنویسید

*
*