سیم برق دماوند | سایز 1.5 | افشان یک حلقه

ویژگی محصول :

  • روکش سیم pvc 
  • جنس سیم : مسی

لینک این محصول را به اشتراک بگذارید


قبل از سفارش تماس بگیرید.
2,328,000 ریال

اینماد

کلیک کنید 

سیم برق دماوند | سایز 1.5 | افشان

یکی از شرکت های تولید کننده انواع سیم و کابل در ایران دماوند می باشد که محصولات خود شامل انواع کابل برق همانند کابل جوش، کابل تخت آسانسوری، کابل کنترل، کابل افشان و همچنین انواع سیم برق همانند سیم دماوند افشان، مفتولی و نیمه افشان را با نام تجاری سیم و کابل دماوند به بازار ارائه کرده است. 

انواع سیم برق دماوند (مفتولی، افشان و نیمه افشان)

سیم دماوند نوع مفتولی و نیمه افشان دارای عایق PVC می باشند و در محدوده دمایی 30- درجه تا 70+ درجه کاربرد دارند و در ساخت هادی این سیم از مس آنیل شده کلاس 1 در نوع مفتولی و کلاس 2 در نوع نیمه افشان استفاده می شود. از این سیم ها برای نصب ثابت به عنوان سیم های رابط در داکت های زیرزمینی ، ماشین آلات ، تابلو های فرمان و تجهیزات کنترلی استفاده می شود و همچنین قرار گیری این نوع سیم ها در داخل لوله و زیر گچ مجاز است.

سیم دماوند افشان سیم انعطاف پذیری است که دارای هادی از جنس مس آنیل شده کلاس 5 است و روی آن را عایق PVC نوع C پوشانده است. از این سیم برای نصب ثابت به عنوان سیم های رابط در داکت زیرزمینی، ماشین آلات، تابلوهای فرمان و تجهیزات کنترلی و غیره استفاده می شود ولی باید توجه داشته باشید که قرارگیری سیم برق دماوند نوع افشان بر روی سینی های کابل، کانال ها یا مخازن مجاز نیست ولی داخل لوله و زیر گچ می تواند قرار داده شود.

انواع کابل برق افشان معمولی و سبک دماوند

کابل افشان سبک دماوند دارای هادی از جنس مس آنیل شده کلاس 5 (افشان) است و عایق و روکش هر دو از جنس PVC هستند که در عایق PVC نوع D و در روکش از PVC نوع ST5 استفاده شده است. رنگ روکش در کابل دماوند نوع افشان می تواند مشکی، سفید و یا هر رنگی مطابق درخواست مشتری باشد. این نوع کابل ها جهت استفاده در وسایل الکتریکی ، تجهیزات و ماشین آلات برقی کوچک و نیز در لوازم منزل مانند چراغ رومیزی ، آباژور ، رادیو ضبط و ... مناسب هستند. استفاده از کابل افشان سبک دماوند در وسایل پخت و پز گرمایشی مجاز نیست.

کابل افشان معمولی دماوند نیز همانند کابل سبک از هادی با مس آنیل شده گروه 5 ساخته شده و عایق و روکش از جنس PVC دارد که این نوع کابل ها را می توان به عنوان کابل رابط جهت استفاده در وسایل الکتریکی، لوازم خانگی و ماشین آلات به کار برد. در استفاده از کابل افشان دماوند باید به این نکته توجه کرد که با قسمت های داغ وسایل پخت و پز و گرمایشی تماس مستقیم نداشته باشد و کابل در معرض گرما قرار نگیرد.

انواع کابل قدرت دماوند

کابل قدرت دماوند کابلی است که اغلب در صنایع به کار می رود و در انواع کابل قدرت تک رشته با هادی مسی مفتولی، کابل قدرت چند رشته با هادی مسی، کابل قدرت تخت با عایق و روکش PVC،کابل قدرت با هادی هم مرکز و کابل قدرت آرموردار

از انواع کابل قدرت می توان برای تامین برق جهت نصب ثابت در زیر زمین، داکت ها، تاسیسات داخل ساختمان، داخل آب و در فضای باز که امکان صدمات مکانیکی به کابل وجود ندارد استفاده کرد. کابل های قدرت دماوند که در دسته سیم و کابل دماوند قرار دارد انواع مختلفی دارند که هرکدام کاربردهای خاص خود را دارند به طور مثال کابل قدرت با هادی هم مرکز کابلی است که جهت توزیع برق در شبکه های مشترکین، پست های برق و سیستم برق خیابان ها استفاده می شود و از این کابل ها می توان در فضای باز، در آب، تاسیسات داخلی و داکت ها استفاده کرد.

نوعی از کابل های قدرت دماوند تک رشته ای و نوع دیگر چند رشته ای هستند که با هادی مفتولی، نیمه افشان و افشان ارائه می شوند و مجهز به عایق و روکش از جنس PVC می باشند همچنین رنگ روکش در این کابل ها مشکی است.

انواع کابل کنترل دماوند

از انواع کابل دماوند کنترل می توان به کابل کنترل معمولی افشان با مقطع گرد و کابل کنترل افشان شیلددار اشاره کرد که اولی دارای هادی از حنس مس آنیل شده کلاس 5 است و جنس عایق PVC نوع D می باشد و روی عایق را لایه ای از روکش PVC نوع ST5 در برگرفته است و به رنگ مشکی موجود می باشد. این نوع کابل برای استفاده در تابلو های فرمان مناسب می باشد. کاربرد این نوع کابل ها در فضای آزاد ، سیستم های نقاله و مکان هایی که میدان مغناطیسی در آن ها وجود دارد توصیه نمی شود.

کابل کنترل افشان شیلددار دارای هادی مسی کلاس 5، عایق PVC و شیلد بافت مسی و روکش PVC به رنگ طوسی است که با توجه به شیلدی که دارد می تواند در مکان هایی با میدان مغناطیسی نیز مورد استفاده قرار گیرد.

کابل آسانسوری دماوند

کابل آسانسوری دماوند کابلی با هادی مسی کلاس 5 یا افشان است که دارای عایق و روکش نوع PVC می باشد و برای آسانسورها، بالابرها، و در تاسیساتی که طول معلق و آزاد کابل ها از 35 متر و حداکثر سرعت آن ها از 6/1 متر بر ثانیه بیشتر نشود به کار می رود.

از دیگر انواع کابل دماوند می توان به کابل جوش، کابل جریدار، کابل نسوز سیلیکونی و کابل HFFR اشاره کرد. شما می توانید برای اطلاع از قیمت فروش سیم و کابل دماوند، خرید سیم و کابل دماوند، قیمت سیم دماوند و اطلاع از لیست قیمت سیم و کابل دماوند به سایت لاوان الکتریک مراجعه نمایید و نسبت به خرید محصول مورد نظرتان اقدام کنید.

نوشتن نقد و نظر

سیم برق دماوند | سایز 1.5 | افشان یک حلقه

سیم برق دماوند | سایز 1.5 | افشان یک حلقه

ویژگی محصول :

  • روکش سیم pvc 
  • جنس سیم : مسی

دیدگاه کاربران
0

هیچ نظری ارسال نشده

نظر خود را بنویسید

*
*