درب بازکن رنگی الکتروپیک | مدل 897

ویژگی ها :

  • دارای نمایشگر رنگی
  • دارای مگنت گوشی
  • کلیدهای کاملا لمسی

لینک این محصول را به اشتراک بگذارید


قبل از خرید استعلام بگیرید
0 ریال

اینماد

کلیک کنید 

درب بازکن (مانیتور) رنگی الکتروپیک مدل 897 

درب بازکن رنگی الکتروپیک مدل 897 جدیدترین و مدرن ترین گوشی حال حاضر بازار هست که شما می تونید از کلی امکانات کاربردی اون بهره مند بشید. 

طراحی ظاهری مدل 897

آیفون تصویری الکتروپیک مدل 897 دارای ظاهری شبیه به یک تبلت است که خلاقیت در طراحی هندست این محصول را می توان به عینه مشاهده کرد. این مدل دارای صفحه نمایش 4.3 اینچی است که یک کادر مشکی رنگ سرتاسر آن را احاطه کرده، بدنه ی این مانیتور به رنگ سفید می باشد و این پیوستگی متوازن رنگ سیاه و سفید در کنار هم هارمونی بسیار کاملی را به این مانیتور داده و یک احساس خوشایندی را به مصرف کننده درهنگام استفاده از می دهد. دکمه های تمام لمسی آیفون تصویری الکتروپیک مدل 897 در دو قسمت جدا از هم قرار گرفته اند 4 دکمه در وسط مانیتور به صورت افقی و سه دکمه دیگر در سمت راست مانیتور به صورت عمودی قرار گرفته اند. و نام آشنای برند الکتروپیک نیز با افتخار در گوشه ی این مانیتور به چشم می خورد. اندازه ی این مانیتور از لحاظ طولی 17.7 ساتی متر و عرض آن 11.7 سانت ودارای عمق 2.5 سانتی متر است.

رابط کاربری و کلید ها

هندست آیفون تصویری الکتروپیک مدل 897 دارای قابلیت مگنت دار (آهن ربایی) است. و بر خلاف دیگر آیفون های تصویری که یک حفره برای قرار گیری هندست روی مانیتور طراحی کرده اند هندست آیفون تصویری الکتروپیک مدل 897 به قسمت کناری بدنه ی مانیتور به خاطر وجود یک قطعه آهن ربای پرقدرت و با کیفیت بالا که درون بدنه ی آن تعبیه شده می چسبد، و هر زمان که نیاز شد می توانید آن را به راحتی جدا کنید و با مخاطب مورد نظر صحبت کنید و همچنین می توانید بدون برداشتن هندست با فشار دادن کلید مربوط به مکالمه به وسیله ی قابلیت speaker اقدام به پاسخگویی کنید. آیفون تصویری الکتروپیک مدل 897 دارای کلید های تمام لمسی می باشد که در اینجا به طور خلاصه کارکرد کلید ها را بیان می کنیم. این مانیتور دارای 7 کلید لمسی می باشد که در دو گروه 4 تایی و سه تایی تقسیم شده اند. کلید هایی که در سمت راست مانیتور قرار گرفته اند. به نوبت از بالا برای نمایشگر و کلید دوم برای پاسخگویی بدون برداشتن گوشی و کلید سوم برای باز کردن درب استفاده می شود. و کلید هایی که در قسمت وسط مانیتور درست زیر صفحه نمایش قرار دارند از راست به چپ برای بازگشت  و کلید دوم برای رفتن به جهت راست و کلید سوم برای رفتن به قسمت تنظیمات مانیتور و در نهایت کلید آخر برای رفتن به جهت چپ استفاده می شود.

نوشتن نقد و نظر

درب بازکن رنگی الکتروپیک | مدل 897

درب بازکن رنگی الکتروپیک | مدل 897

ویژگی ها :

  • دارای نمایشگر رنگی
  • دارای مگنت گوشی
  • کلیدهای کاملا لمسی

دیدگاه کاربران
0

هیچ نظری ارسال نشده

نظر خود را بنویسید

*
*